Offering you a complete choice of products which include cnc revolving centers.
₹ 4000 / Piece Get Latest Price
| Type | Hex Shank |
| Make/Brand | Winstone |
| Material | Alloy Steel |
| Length | 30 mm |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Used in CNC Machine |
| SIze | 4 mm |
Minimum order quantity: 2 Piece
To cater the needs of patrons, we are offering a large array of CNC Revolving Centers to our valued customers.
₹ 4000 / Piece Get Latest Price
| Model | 4 mm |
| Make/Brand | Winstone |
| Material | Alloy Steel |
| Size | 4 mm |
| Length | 30 mm |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Used in CNC Machine |
Minimum order quantity: 2 Piece
We are involved in present an exclusive range of CNC Revolving Centers. Our products are available in diverse specifications that meet on exact requirements of our patrons.
Karan Mahana (Partner)
Robust Precise Craft
,2A-1,A- Block,,N.I.T -2
Faridabad - 121001, Haryana, India